Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny pożar w regionie. Jedna osoba zginęła

Dodano: 10.11.2019 | 09:55

Na zdjęciu: Straż Pożarna/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Jedna osoba zginęła w pożarze budynku mieszkalnego w Toruniu. To kolejny w ostatnich godzinach groźny pożar na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, ogień pojawił się w niedzielę rano (około godziny 8:35) w kamienicy przy ulicy Browarnej, w samym sercu toruńskiej starówki. Pożar objął mieszkanie na drugim piętrze budynku. Jak podaje straż, w wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. Z kamienicy ewakuowano dwie osoby.

Do akcji gaśniczej zadysponowano osiem zastępów straży pożarnej. Komenda Wojewódzka PSP informuje, że sytuacja została już opanowana.

To kolejny groźny pożar w regionie w przeciągu ostatnich dni. Pod koniec października w Inowrocławiu doszło do tragicznego pożaru kamienicy przy ulicy Orłowskiej, wskutek którego zginęły cztery osoby – matka i trójka dzieci. 1 listopada w pożarze kamienicy w Grudziądzu zginęła jedna osoba. Tydzień temu spłonęły zabudowania pałacu w Słupowie koło Sicienka. W czwartek wieczorem w Toruniu doszło natomiast do groźnego wybuchu, a wczoraj wieczorem strażacy walczyli z ogniem w Siarzewie (powiat aleksandrowski), gdzie doszło do pożaru domu jednorodzinnego.

0 0 votes
Article Rating
Kolejny pożar w regionie. Jedna osoba zginęła
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments