Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
15C
Czw
11C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKonkurs dla miłośników romansów. Do wygrania zestaw czterech książek
10.01.2020 | 23:01

Konkurs dla miłośników romansów. Do wygrania zestaw czterech książek

Na zdjęciu: Do wygrania pakiet książek!

Fot. Miłosz Kalaczyński

Za oknami szaro i buro. Może więc warto chociaż na chwilę przenieść się na Wyspy Kanaryjskie. Albo zajrzeć do kamienicy i poznać szóstkę przyjaciół lub śledzić rozterki Anieli i Igora. Redakcja Metropolia Bydgoska.pl wraz z Wydawnictwem Czwarta Strona organizuje konkurs. Do wygrania są romanse. 

Droga do zwycięstwa w konkursie jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać maila o tytule “KSIĄŻKI” na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w którym należy podać swoje imię, nazwisko oraz odpowiedź na nasze pytanie konkursowe: Jaką romantyczną sytuacją przeżyłaś/przeżyłeś w ostatnim roku?

Nagrodzimy pięciu autorów najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej. Książki będzie można odebrać w siedzibie naszej redakcji przy ul. Kościuszki 27B. Ostateczny termin przesyłania zgłoszenia to 14 stycznia 2020 (wtorek), do godz. 12:00.

Opisy poszczególnych książek z konkursowego pakietu:

1. “Pocztówki” – Agnieszka Lis

 Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać!

A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja.

Agnieszka Lis w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?

 2. “Na dobre i na złe” (Sezon 1)- Magdalena Trubowicz 

Jedna kamienica, dwa mieszkania, sześcioro przyjaciół – niech nie zmyli Was ten scenariusz, takiej książki jeszcze nie było!

Kłócimy się, wyzłośliwiamy, ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy, że możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze – na dobre i na złe.

Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!
Przezabawna seria o grupie przyjaciół, których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska, Alicję, Krzyśka, Igę, Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć – to historia inna niż wszystkie!

3. “Aniela” (cykl Matki i córki) – Izabela M. Krasińska 

Poruszająca opowieść o ludzkich losach.

Aniela miała trudne dzieciństwo i nie zaznała wiele miłości. Gdy spotyka Adama, decyduje się związać z nim swoją przyszłość. Razem próbują ułożyć życie swojej rodziny w trudnych, wojennych czasach. Gdy życie stawia przed Anielą kolejne wyzwania, kobieta zmuszona jest znaleźć w sobie siłę, która pozwoli jej pokonać przeszkody i przezwyciężyć wszystkie problemy.

Czy Aniela zapewni szczęśliwą przyszłość sobie i swojej rodzinie? Jak potoczą się jej dalsze losy w okrutnej rzeczywistości?

Miłość i nienawiść, życie i śmierć, rozpacz i siła. Małe radości i lęk o przyszłość rodziny. To wszystko składa się na poruszającą sagę rodzinną „Matki i córki” Izabeli Krasińskiej.

4. “Piosenki (nie) miłosne” – Natalia Sońska 

Czy jedna decyzja może zniszczyć czyjeś życie?

Igor stanął przed trudnym wyborem.

Nie chce powiedzieć ukochanej niczego więcej niż to, co napisał w liście. Nie zrani jej jeszcze bardziej. A przede wszystkim nie złamie się i nigdy nie przyzna się do prawdy. Nawet jeśli to najgorsza decyzja w jego życiu.

Prawdziwa miłość i nękanie rozterkami serce… Ta historia dla wszystkich książkoholiczek, które oczekują niebanalnych emocji.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści