Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaFOTORELACJEGalerieMiss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W Bydgoszczy wyłoniono finalistki [ZDJĘCIA]
23.04.2024 | 22:26

Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W Bydgoszczy wyłoniono finalistki [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

W niedzielę (21 kwietnia), w City Hotelu w Bydgoszczy odbył się półfinał konkursu Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zobacz zdjęcia z półfinału, w którym uczestniczki prezentowały się przed jury oraz widownią. 

Jeden z pierwszych etapów selekcji rozpoczął się 7 kwietnia. To wtedy zakończył się wstępny casting kandydatek na Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2024. Wczoraj, wybrane uczestniczki wzięły udział w półfinale, w którym do finału przeszły 22 finalistki, w tym cztery reprezentantki z Bydgoszczy – Kinga Kowalska, Jowita Marcinkowska, Natalia Marszałkiewicz oraz Wiktoria Szymańska.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Finał i gala Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Miss Nastolatek 2023 w City Hotelu w Bydgoszczy

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach (open i nastolatki), dlatego podczas półfinału prezentowały się także młodsze dziewczyny. Nastoletnich finalistek jest aż 24, w tym jedna reprezentantka z Bydgoszczy – Sandra Białożyk.

W obu kategoriach łącznie było ponad 80 uczestniczek. Teraz dziewczyny powalczą o tytuły Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miss Nastolatek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Półfinał Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2024 odbywał się na żywo przez widownią i jury. Wybrane finalistki teraz będą miały szansę na zdobycie głównej korony Miss. Finał konkursu zaplanowany jest na 2 czerwca (niedziela).

CZYTAJ TAKŻE: Co w tym tygodniu w Bydgoszczy? Pawbeats Orchestra, Hamlet w Teatrze Polskim i ostatnia szansa żeby wybrać się na RestaurantWeek!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments