Legia wysoko pokonała Astorię
Dodano: 04.03.2016 | 23:40Na zdjęciu: Mateusz Fatz zdobył w piątek cztery punkty.
Fot. ST/archiwum
W meczu 27. kolejki I ligi koszykówki mężczyzn Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 73:109. Była to czternasta porażka bydgoszczan w tym sezonie.
Legia szybko zdominowała Astorię i już po I kwarcie prowadziła28:9. W kolejnych odsłonach powiększała przewagę i przed ostatnią partią prowadziła aż 40 punktami. W ciągu ostatnich dziesięciu minut podopieczni Konrada Kaźmierczyka, grający bez Piotra Robaka, zdołali nieznacznie zmniejszyć rozmiary porażki.
Kolejny mecz Astoria rozegra w niedzielę, 13 marca, gdy podejmie Mickiewicza Katowice.
27. kolejka I ligi koszykówki mężczyzn
LEGIA WARSZAWA – ASTORIA BYDGOSZCZ 109:73 (28:9, 35:21, 31:24, 15:19)
Astoria: Laydych 17, Grod 16, Kutta 13, Szyttenholm 8, Barszczyk 7, Mazur 5, Fatz 4, Lewandowski 3, Wardziński 0, Łucka 0.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026




















