Legia wysoko pokonała Astorię
Dodano: 04.03.2016 | 23:40Na zdjęciu: Mateusz Fatz zdobył w piątek cztery punkty.
Fot. ST/archiwum
W meczu 27. kolejki I ligi koszykówki mężczyzn Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 73:109. Była to czternasta porażka bydgoszczan w tym sezonie.
Legia szybko zdominowała Astorię i już po I kwarcie prowadziła28:9. W kolejnych odsłonach powiększała przewagę i przed ostatnią partią prowadziła aż 40 punktami. W ciągu ostatnich dziesięciu minut podopieczni Konrada Kaźmierczyka, grający bez Piotra Robaka, zdołali nieznacznie zmniejszyć rozmiary porażki.
Kolejny mecz Astoria rozegra w niedzielę, 13 marca, gdy podejmie Mickiewicza Katowice.
27. kolejka I ligi koszykówki mężczyzn
LEGIA WARSZAWA – ASTORIA BYDGOSZCZ 109:73 (28:9, 35:21, 31:24, 15:19)
Astoria: Laydych 17, Grod 16, Kutta 13, Szyttenholm 8, Barszczyk 7, Mazur 5, Fatz 4, Lewandowski 3, Wardziński 0, Łucka 0.
- Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Korek jest ogromny! [ZDJĘCIA] - 11 czerwca 2026
- To będzie wyjątkowy weekend. Święto literatury w Bydgoszczy! - 10 czerwca 2026
- Akademia Chemika zaprasza na półkolonie. Piłka nożna i wiele innych atrakcji - 10 czerwca 2026
















![Enea ABRAMCZYK Astoria wygrywa z Decką Pelplin i umacnia się na prowadzeniu w tabeli I ligi [ZDJĘCIA] 7-03-2026_koszykówka_Pekao I Liga Koszykarzy_Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Decka Pelplin_Martyce Kimbrough – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/7-03-2026_koszykowka_Pekao-I-Liga-Koszykarzy_Enea-Abramczyk-Astoria-Bydgoszcz-Decka-Pelplin_Martyce-Kimbrough-SF-150x150.jpg)



