[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Linia autobusowa nr 64 zmienia trasę. Na wniosek rady osiedla [MAPA]

Dodano: 14.08.2018 | 14:04

ZDMiKP ma nadzieję, że pasażerowie zaakceptują zmianę.

Na zdjęciu: Linia 64 jeździ na trasie między pętlą Przemysłowa a pętlą Barwna.

Fot. ST

Od 1 września zmienia się trasa linii autobusowej nr 64.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, nowy przebieg trasy został opracowany we współpracy z Radą Osiedla Bielawy. Autobusy, które obecnie jeżdżą przez ulicę Sieńki i Marii Skłodowskiej-Curie, od początku września będą jeździć w następujący sposób:

Kierunek Przemysłowa: od przystanku Markwarta/3 Maja ulicami: Markwarta, Ossolińskich, Powstańców Wielkopolskich, Wyszyńskiego, Skłodowskiej-Curie do przystanku Skłodowskiej-Curie/Gajowa;

Kierunek Barwna: od przystanku Skłodowskiej-Curie/Gajowa ulicami: Skłodowskiej-Curie, Wyszyńskiego, Powstańców Wielkopolskich,  Mickiewicza do przystanku Paderewskiego.

ZDMiKP informuje, że zmiana trasy linii 64 ma ułatwić dojazd do szpitala Jurasza czy Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Obecnie mieszkańcy osiedla Bartodzieje nie mają połączenia z celami podróży przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – wcześniej ten rejon obsługiwała linia 83, która po uruchomieniu linii tramwajowej do Fordonu jeździ ulicą Kamienną, Artyleryjską i Pileckiego.

MAPA NOWEGO PRZEBIEGU LINII AUTOBUSOWEJ 64 [kliknij, aby powiększyć]

Mapka nowy przebirg 64_v2-1

Linia autobusowa nr 64 zmienia trasę. Na wniosek rady osiedla [MAPA]