Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 3 • L 1
5C
Wt
4C
Sr
2C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura„Ludzie inteligentni” już 26 marca w Operze Nova. Gwiazdorska obsada na bydgoskich deskach
Ludzie Inteligentni
14.03.2018 | 14:48

„Ludzie inteligentni” już 26 marca w Operze Nova. Gwiazdorska obsada na bydgoskich deskach

Na zdjęciu: Ludzie inteligentni

Fot. mat. prasowe

„Ludzie inteligentni” Czyli kto kocha, ten błądzi…
Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Autor przekładu: Irma Helt
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz Damian Słonina

OBSADA:
Renata Dancewicz/Magdalena Boczarska
Izabela Kuna
Paulina Holtz/Magdalena Stużyńska-Brauer
Rafał Królikowski
Szymon Bobrowski/Olaf Lubaszenko

Bilety w cenie: 60, 90, 125 zł
Miejsca sprzedaży: Impresariat Adria, ul. Piotra Skargi 13, adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676


Podobne wpisy

Powiązane treści