[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Magia Bożego Narodzenia. Wygraj grę planszową! [KONKURS]

Dodano: 23.11.2022 | 09:10

Na zdjęciu: W konkursie można wygrać rodzinną grę planszową.

Fot. Milena Wyrąbkiewicz

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest rodzinna gra planszowa. Może w nią grać aż 16 osób!

“Magia Bożego Narodzenia” to gra planszowa wyprodukowana przez Familium. Polega ona na wykonywaniu zabawnych zadań i zbieraniu prezentów, które można podarować Dzieciątku Jezus w Betlejem. W trakcie rozgrywki można dowiedzieć się wielu interesujących faktów o świętach Bożego Narodzenia.

Gra jest przeznaczona dla grupy od 2 do 16 graczy w każdym wieku. Oprócz dużej planszy, zawiera również drewniane figurki, karty do gry i żetony. W grze obowiązują proste zasady, co gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich graczy niezależnie od ich wieku.

Żeby wygrać grę należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs gra”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jaka jest twoja ulubiona tradycja bożonarodzeniowa?

Do konkursu można się zgłaszać do 27 listopada 2022 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej, a nagrodę będzie można odebrać w siedzibie redakcji Metropolii Bydgoskiej przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments