[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Maraton Halloween w Multikinie! Wygraj bilety [KONKURS]

Dodano: 22.10.2022 | 08:48

Na zdjęciu: Multikino przygotowało maraton Halloween.

Fot. Mat. prasowe

Multikino organizuje maraton horrorów z okazji Halloween. Weź udział w konkursie i wygraj bilety.

28 października 2022 roku w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się  MARATON HALLOWEEN w wydaniu DE LUXE! Widzowie przeżyją Noc Duchów w ciemnej kinowej sali oglądając cztery świetne horrory, z których aż trzy zostaną wyświetlone przedpremierowo.

GOŚCIE (premiera). Bezlitosny horror psychologiczny, który wdziera się głęboko pod skórę i długo nie pozwala o sobie zapomnieć. Opowieść o rodzinnych wakacjach w pozornie sielankowym domu, którego gospodarzy lepiej byłoby nigdy nie poznać…

OPĘTANA (premiera). Opętane dziecko, indiańskie wierzenia, szczypta magii i tajemnicze zgony w tle. Razem z rodzicami spróbujemy rozwiązać zagadkę ich coraz bardziej niepokojącej córeczki.

URBEX (premiera). Youtuber postanawia zrobić streama z samotnej nocki w nawiedzonym domu – co może pójść nie tak? Dla niego wszystko, za to dla widzów szykuje się szampańska zabawa, bo „Urbex” jest pełnym pojechanego humoru połączeniem „Blair Witch Project” i „Martwego zła”.

SIEROTA. NARODZINY ZŁA. Krwawa Esther powraca! W prequelu słynnej „Sieroty” poznamy przeszłość kultowej psychopatycznej dziewczynki. Jesteście gotowi na tę straszną prawdę?

Żeby wygrać bilety należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs bilety”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Która postać z horrorów jest twoim zdaniem najstraszniejsza i dlaczego?

Do konkursu można się zgłaszać do 23 października 2022 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments