Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy najemca Arkada Business Park. To sprzedawca złota

Dodano: 25.03.2022 | 13:45

Na zdjęciu: Punkt sprzedaży Mennicy Skarbowej mieści się na 3. piętrze biurowca Arkada Business Park.

Fot. mat. prasowe

Mennica Skarbowa – największy w Polsce dealer złota inwestycyjnego i innych metali szlachetnych, otwiera oddział w Bydgoszczy. Mieści się on w biurowcu Arkada Business Park przy rondzie Fordońskim.

Mennica Skarbowa to największy dealer złota inwestycyjnego i innych metali szlachetnych w Polsce, notowany na alternatywnym rynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Głównym obszarem działalności spółki jest sprzedaż złota inwestycyjnego – sztabek i monet bulionowych – a także innych metali szlachetnych oraz biżuterii.

Mennica Skarbowa Bydgoszcz – lokalizacja

Sieć była obecna już w kilkunastu miastach Polski. Teraz otwiera swój punkt sprzedaży w Bydgoszczy –  został on uruchomiony w czwartek, 24 marca na 3. piętrze biurowca Arkada Business Park przy ulicy Fordońskiej 2. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00. – Poszerzanie stacjonarnej sieci sprzedaży to jeden ze strategicznych celów Mennicy, która w ten sposób planuje jeszcze bardziej umocnić pozycję na rynku sprzedaży złota. W opinii Zarządu otwarcie nowego oddziału może jednocześnie pozytywnie wpłynąć na osiągane przez spółkę przychody ze sprzedaży. Obecnie spółka notuje niespotykany w historii popyt na fizyczne złoto – informuje Mennica Skarbowa.

Mennica Skarbowa Bydgoszcz – oferta

W ofercie Mennicy Skarbowej znaleźć można klasyczne sztabki złota o wadze od 1 do nawet 1000 gramów, ale klienci najchętniej wybierają te 100-gramowe lub 1-uncjowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się również tzw. combibary – przypominające tabliczkę czekolady sztabki złożone z mniejszych kawałków złota, które w prosty sposób można odłamać w celu sprzedaży bądź obdarowania bliskiej osoby.

Popularne wśród klientów są także monety bulionowe – klasyczne, jak Krugerrand, Liść Klonowy, czy Australijski Kangur oraz te okolicznościowe, jak wprowadzone niedawno do oferty monety z serii Legendy Muzyki.

W całym 2021 roku Polacy kupili w oddziałach Mennicy Skarbowej i on-line 4,5 tony złota czyli 114% więcej niż rok temu. – Uruchomiony właśnie 16 oddział sprzedaży naszej firmy przyczyni się do wzrostu przychodów, niezależnie od toczącej się wojny w Ukrainie i obserwowanego większego niż zazwyczaj popytu złoto – komentuje Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zmiany w Galerii Fordon. Znamy datę otwarcia sklepu sieci Jysk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stary dziad
Stary dziad
2 lat temu

To jest Mennica SKARBOWA a nie Mennica PAŃSTWOWA.
Prywatna firemka nie mająca NIC WSPÓLNEGO z NBP, czy CZYMKOLWIEK oficjalnym.
Warto o tym pamiętać, drodzy fani Amber GOLD….

Jack
Jack
2 lat temu

Sprzedają klientowi sztabki złota, więc w czym problem? Klient wpłaca pieniądze i otrzymuje sztabkę złota. Normalna transakcja kupna-sprzedaży. A Amber Gold twierdził, że inwestuje w złoto. Zbierali od ludzi depozyty i ich mamili wysokim oprocentowaniem, a pieniądze wydawali na inne sprawy – np. linie lotnicze OLT – tylko nie na złoto . To podstawowa różnica. Zwykłe zadanie jak odróżnić firmę handlową od piramidy finansowej.

taki jeden
taki jeden
2 lat temu

ej ty, stary dziadzie, najpierw dowiedz się, że nie ma czegoś takiego jak „mennica państwowa”. Są dwie firmy o nazwie mennica, obie notowane na giełdzie. Pierwsza, Mennica Polska to ta duża, kontrolowana przez Jakubasa, która produkuje polskie monety, ale też medale, monety kolekcjonerskie, działalność developerska itd. Druga to włąśnie Mennica Skarbowa (kapitalizacja jakie x10 mniejsza), która handluje złotem, więc tu porównania z Amber Gold są nietrafione – tam oferowano głównie różnego rodzaju lokaty z wysokim oprocentowaniem. Tu można sobie po prostu kupić złoto (i z tego co widże inne metale / diamenty, oraz sprzedać), więc jeżeli komuś cena pasuje, to… Czytaj więcej »

Małgorzata
Małgorzata
8 miesięcy temu

Polecam. Bardzo szybka i bezproblemowa transakcja skupu sztabki. Wszystko mają na miejscu, transakcja jest zrobiona od ręki. Polecam.