[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znamy kolejną restaurację w Hali Targowej. To będzie nowość!

Dodano: 04.09.2022 | 20:39

Na zdjęciu: Hala Targowa ma zostać otwarta w grudniu 2022 roku.

Fot. mat. Hali Targowej

Poznaliśmy nazwę kolejnej restauracji, która będzie działać w hali targowej. Tym razem jest to lokal z kuchnią meksykańską, który dotąd działał w Trójmieście.

Mexicali Taco bar to koncept, który zadebiutował przed dwoma laty w gdańskim projekcie 100cznia i zdobył już nagrodę dla najlepszego projektu street-foodowego w Polsce.

Mexicali Taco bar w Bydgoszczy

– Tworząc autorskie menu postawiono na kreatywność i otwartość przygotowując dania w stylu “live cooking”. I tak czekając na wybraną przez siebie potrawę, można zajrzeć do kuchni – czytamy w opisie restauracji.

W ofercie Mexicali znajdują się tacosy, burrito, quesadille i nachosy. Wszystkie pozycje można zamówić zarówno w wersjach mięsnych, jak i wegetariańskich oraz wegańskich. – Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych składników w towarzystwie autorskich sosów, które są dobrane pod preferencje smakowe klienta – informuje operator hali targowej.

Hala Targowa w Bydgoszczy – kiedy otwarcie?

Mexicali Taco bar to trzeci lokal, którego obecność w hali została potwierdzona. Wcześniej ogłoszono, że swoje punkty otworzą także Noto Ramen i Burger Park.

Otwarcie obiektu przewidywane jest na grudzień 2022 roku. W nowej hali targowej znajdzie się 12 restauracji, 2 kawiarnie, cocktail bar, bar piwny i 4 strefy eventowe. Zaplanowano też targ, dziedziniec historyczny, centrum szkoleniowe, strefę coworkingu i 10 lokali handlowo-usługowych.

Znamy kolejną restaurację w Hali Targowej. To będzie nowość!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Który Jestem
Który Jestem
4 miesięcy temu

Mexicali Taco Bar nie zdobył „nagrody dla najlepszego projektu street-foodowego w Polsce”.

Grzegorz
Grzegorz
4 miesięcy temu

O Burger Park to co nowinka