Miesiąc treningów szybko zleciał. Zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem już w środę!
Dodano: 30.07.2018 | 10:10Na zdjęciu: Uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem jest okazją do podsumowania akcji.
Fot. mat. prasowe
1 sierpnia odbędzie się gala zakończenia Oponeo Wakacji z Chemikiem 2018. W tym roku uroczystość będzie miała miejsce w Miejskim Centrum Kultury.
Po miesiącu treningów młodzi piłkarze spotkają się w sali kina Orzeł, w którym zajęcia zostaną uroczyście podsumowane. Będzie to okazja do odebrania pamiątkowych dyplomów i upominków oraz do podziękowania trenerom i partnerom akcji.
Początek o godz. 18:00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















