[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Młody mężczyzna chciał skoczyć z mostu. Policjanci zareagowali na czas

Dodano: 20.06.2022 | 09:30

Na zdjęciu: Policjantom udało się w porę zainterweniować.

Fot. archiwum

Młody mężczyzna chciał sobie odebrać życie skacząc z mostu w Rypinie. Na miejscu zjawili się policjanci i próbowali go powstrzymać.

W sobotę, 11 czerwca 2022 roku po godz. 18:00 rypińska policja otrzymała zgłoszenie, że jeden mężczyzna przeszedł przez barierki na moście i zamierza skoczyć do rzeki. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze w celu powstrzymania go.

Zdenerwowany mężczyzna powiedział policjantom, że nie chce już żyć. Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Jeden z nich przeszedł przez barierkę i chwycił mężczyznę za rękę, a drugi przytrzymywał go zza barierki i wspólnie próbowali z nim rozmawiać. Po chwili mężczyzna uspokoił się i powiedział, że będzie współpracować. Policjanci pomogli mu przedostać się przez barierki i zejść z mostu.

Na miejscu pojawiły się też inne służby ratownicze. Będący na miejscu lekarz postanowił przetransportować mężczyznę do szpitala specjalistycznego.

Policja przypomina o numerach telefonu 116 123 i 116 111, przez które można nawiązać kontakt ze specjalistami, gdy potrzebujemy pomocy oraz o stronie internetowej www.psychologia.edu.pl zawierającej listę placówek, do których można się udać po profesjonalną pomoc.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments