Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMorderstwo w Bydgoszczy. Znaleziono ciało 38-latki
policja
27.04.2017 | 10:32

Morderstwo w Bydgoszczy. Znaleziono ciało 38-latki

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo jest już w rękach policji.

Na zdjęciu: Zwłoki kobiety leżały na łóżku.

Fot. wolny dostep

W nocy z wtorku na środę w mieszkaniu na bydgoskim Śródmieściu znaleziono zwłoki kobiety. O zabójstwo podejrzewany jest 42-latek, który już został zatrzymany przez policjantów. Grozi mu kara dożywocia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w lokalu przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy. O niepokojącej sytuacji w tym mieszkaniu został poinformowany dyżurny policji. Informacja dotarła do funkcjonariuszy we wtorek około godziny 23:00.

 Z relacji zgłaszającego wynikało, że od dłuższego czasu nie może się skontaktować z domownikiem mieszkania. Na miejsce został skierowany patrol. Tam mundurowi zastali zgłaszającego. Mimo okoliczności świadczących o tym, że ktoś jest w środku, to nikt nie otworzył drzwi. Policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania przy pomocy strażaków – relacjonuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Po wejściu do środka funkcjonariusze zobaczyli leżące na łóżku zwłoki 38-letniej kobiety z licznymi obrażeniami ciała. Na miejsce przyjechał prokurator. Pod jego nadzorem przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków.

Kryminalni z komendy wojewódzkiej policji wspólnie z prokuratorem wytypowali podejrzanego 42-latka. We wtorek po południu udało się go zatrzymać w jednym z mieszkań przy ulicy Planu 6-letniego. – Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został doprowadzony do prokuratora, który na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił mu zarzut zabójstwa. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności – informuje podkom. Słomski.


Powiązane treści