Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niespokojne popołudnie na drogach Bydgoszczy. Dwa groźne wypadki!

Dodano: 12.12.2019 | 18:55

Do zdarzeń doszło w czwartkowe popołudnie.

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku na dziesiątce pracują policjanci i ratownicy medyczni.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

To nie jest spokojne popołudnie na ulicach Bydgoszczy. Na krajowej dziesiątce i na wylocie z miasta doszło do dwóch wypadków.

Na drodze krajowej 25 w Osówcu (kierunek na Bożenkowo) doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Jak dowiadujemy się od dyżurnego Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, w wyniku tego zdarzenia nie ma osób poszkodowanych, występowały utrudnienia w ruchu. Działania prowadzili tam policjanci oraz jeden zastęp strażaków.

Znacznie groźniejszy wypadek miał miejsce tuż po godzinie osiemnastej na krajowej dziesiątce. Na 268 km (ul. Szosa Obwodowa) zderzyły się auto osobowe z ciężarówką. – Jedna osoba – kierowca auta osobowego – została zakleszczona, strażacy prowadzą czynności, aby wydobyć tę osobę z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych – mówi dyżurny KM PSP w Bydgoszczy. Obok strażaków, na miejsce wezwano również pozostałe służby ratunkowe.

Krajowa dziesiątka w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Służby wyznaczyły objazdy przez Bydgoszcz i Park Przemysłowy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments