Noteć walczyła we Wrocławiu, ale przegrała

Dodano: 21.11.2015 | 16:52
Noteć Inowrocław

Koszykarze Noteci Inowrocław przegrali we Wrocławiu z rezerwami Ślaska.

Na zdjęciu: Noteć Inowrocław nie mogła w sobotę cieszyć się ze zwycięstwa.

Zawodnicy Noteci Inowrocław stoczyli na wyjeździe wyrównany bój w meczu 11. kolejki I ligi koszykarzy z rezerwami Śląska Wrocław.

Sobotni mecz był starciem beniaminków. Jak dotąd, znacznie lepiej prezentowała się Noteć, która z 14 punktami plasowała się na dziesiątej lokacie. Śląsk odniósł tylko dwa zwycięstwa i był przedostatni w tabeli.

Przez trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą partię inowrocławianie wygrali trzema punktami, a w drugiej z taką samą przewagą triumfowali miejscowi. Trzecia odsłona zakończyła się za to remisem i o wszystkim musiało zadecydować ostatnie dziesięć minut, w których więcej zimnej krwi zachowali wrocławianie. Na półtorej minuty przed końcem Mateusz Stawiak oddał skuteczny rzut zza linii 6,75 i dał swojej drużynie cztery punkty przewagi (69:65). Następnie dwukrotnie spudłował Dawid Adamczewski, a Śląsk podwyższał prowadzenie i ostatecznie wygrał 74:65.