Bydgoszcz
-0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H -0 • L -1
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowa burgerownia w Bydgoszczy już otwarta! Z propozycjami nie tylko dla mięsożerców [ZDJĘCIA]
02.11.2017 | 19:17

Nowa burgerownia w Bydgoszczy już otwarta! Z propozycjami nie tylko dla mięsożerców [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W dniu otwarcia na klientów czekały liczne niespodzianki.

Fot. mat. pras.

Burgery, frytki i napoje serwowane wprost z food trucka – z taką propozycją wyszli do mieszkańców Bydgoszczy twórcy nowego miejsca na kulinarnej mapie miasta. Działalność burgerownii Mięcho w Gębie została zainicjowana w czwartkowe popołudnie. 

Food truck, w którym przygotowywane jest jedzenie tuż po złożeniu zamówienia jest zaparkowany na terenie Centrum Handlowego Balaton na bydgoskich Bartodziejach. W ofercie „restauracji na kółkach” dominują burgery podawane wraz z frytkami belgijskimi. Do wyboru są przeróżne kombinacje smakowe. Jak twierdzą twórcy tego miejsca, są to nowe smaki na bydgoskim rynku gastronomicznym. Znajduje się wśród nich również opcja dla wegetarian.

Burgerownia Mięcho w Gębie to efekt pracy kilkuosobowej ekipy. Jej członków połączyła przede wszystkim pasja do gotowania. – Pomysł powstał dwa lata temu, lecz jego realizację rozpoczęliśmy pół roku temu – mówi Alicja Ostrowska, która pełni funkcję managera Mięcha w Gębie. Dlaczego akurat food truck? –  Klimat jedzenie z samochodu jest bardzo popularny. Poza tym dzięki food truckowi możemy dotrzeć do większej ilości osób. To też duże wyzwanie dla nas, dotrzeć i zrobić mega jedzenie w każdym miejscu, w którym jesteśmy – odpowiada Alicja.

Pojazd, przynajmniej jak na razie, przez większość czasu ma znajdować się na wspomnianym parkingu na Bartodziejach. Jedzenie z niego można zamówić codziennie od godziny 12:00. Od poniedziałku do czwartku burgerownia jest otwarta do godz. 21:00, w piątek i sobotę – do godz. 22:00, a w niedzielę – do godz. 20:00. Informacje o bieżącej działalności Mięcha w Gębie są udostępniane na fanpage’u restauracji na kółkach: Mięcho w Gębie.


Powiązane treści