Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 6 • L 4
6C
Wt
7C
Sr
5C
Czw
6C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaNowa restauracja w Fordonie. Stawia na obiady i kanapki
niewiescin, restauracja fordon - mat. prasowe
07.01.2019 | 10:19

Nowa restauracja w Fordonie. Stawia na obiady i kanapki

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Sieć sklepów mięsnych Niewieścin rozszerza działalność. W ostatnią sobotę ubiegłego roku otworzyła w Fordonie strefę restauracyjną.

Od wielu lat przy zakładzie produkcyjnym podbydgoskiej firmy funkcjonuje „Bar Ekspress”, w którym serwowane są wyroby w formie gotowych już obiadów. Nowo otwarty lokal przy ul. Szancera to jego udoskonalona wersja. – W całym Fordonie, który jest przecież największą dzielnicą Bydgoszczy, jest niewiele restauracji i miejsc, do których można się wybrać choćby na dobrą kawę – argumentuje wybór lokalizacji prezes firmy Waldemar Sznajdrowski.

W lokalu można zjeść tradycyjne obiady, jak zupy, kotlety, zrazy i gulasz, a także pierogi i ryby. Wszystkie dania serwowane są na miejscu oraz na wynos. W restauracji klienci znajdą też kolorowani i kredki dla dzieci i darmowe WiFi. –  Mamy również pyszne kanapki z wypiekanego w naszej niewieścińskiej piekarni pieczywa, idealne do zabrania np. w drodze do pracy. Dbamy o to, by wszystko było świeże i przygotowywane na bieżąco –  wymienia Sznajdrowski.

Restauracja mieści się przy ul. Szancera 3 i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 18:00, a w niedziele od 11:00 do 18:00.


Podobne wpisy

Powiązane treści