Nowy budynek nad Brdą. Budowa rozpocznie się już niedługo [WIZUALIZACJE]
Dodano: 26.09.2016 | 14:18Na zdjęciu: Tak będzie wyglądał nowy budynek.
Fot. materiały prasowe
Już niedługo plac przy ul. Łokietka 26-28 w Bydgoszczy zamieni się w teren budowy. To właśnie tam zrealizowany zostanie projekt o nazwie Riverside Residences, za którego realizację odpowiada firma K&M Investment Poland.
Projekt zakłada stworzenie nowego budynku mieszkalnego nad Brdą. Jego całkowita powierzchnia wyniesie ok. 1400 m². W czteropiętrowym budynku znajdą się 23 mieszkania różnej wielkości. Najmniejszy lokal będzie miał 36,90 m², a jego cena to 276 750 zł. Budynek będzie nowoczesny, oryginalny i zaspokajający potrzeby mieszkańców wyższej klasy średniej. – Projekt przewiduje nie tylko wybudowanie mieszkań, ale także stworzony zostanie ogród lub park nad Brdą, w którym będzie można korzystać z wszystkich atrakcji, jakie daje mieszkanie nad wodą – dodają inwestorzy.
Budowa ma rozpocząć się za miesiąc, po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń.














![Startuje budowa kąpieliska w Bydgoszczy. Wstęp będzie bezpłatny [WIZUALIZACJE] KĄPIELISKO PARK CENTRALNY](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/kapielisko-park-centralny-wizualizacje-2026-UMB-4-150x150.jpg)




