Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 1
5C
Nd
5C
Pon
8C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNowy klub w centrum Bydgoszczy tuż-tuż. Znamy datę otwarcia!
Point Club Bydgoszcz
27.01.2019 | 16:59

Nowy klub w centrum Bydgoszczy tuż-tuż. Znamy datę otwarcia!

Na początek klub planuje dwie imprezy, w tym jedną - specjalnie dla studentów!

Na zdjęciu: Budynek przy Magdzińskiego 18 po remoncie gotowy jest już na przyjęcie pierwszych gości Point Clubu.

Fot. Eryk Dominiczak

Był sklep firmowy Rometu, była restauracja sieci Sphinx, wreszcie – był remont zabytkowego budynku. Teraz czas na otwarcie nowego lokalu – w drugi weekend lutego w budynku u zbiegu ulic: Magdzińskiego oraz Podwale swoje podwoje otworzy Point Club.

Jako pierwsi na parkiet nowego klubu wyjdą studenci – otwarcie w ich wydaniu zaplanowano na 7 lutego o godzinie 21:00. Szczegółów właściciele klubu nie zdradzają, ograniczając się do zapewnień, że „szykuje się najlepsza studencka impreza w mieście” oraz „największy balet przy świetnej muzyce do białego rana”. Studencka inauguracja będzie jednak jedynie początkiem imprezowego weekendu w nowym miejscu – w sobotę, również o 21:00, przewidziane jest z kolei oficjalne wielkie otwarcie lokalu.

Jak informowaliśmy już w połowie grudnia klub szukał (i nadal szuka) osób na stanowisko barmanek/barmanów oraz kelnerek. Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie Point Club na Facebooku, gdzie co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje na temat klubu. W ich dozowaniu właściciele są jednak konsekwentnie ostrożni. Deklarują między innymi różnorodną ofertę muzyczną w trakcie imprez.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach w budynku przy ulicy Magdzińskiego 18 mieściła się restauracja Sphinx. Jej zarządcy postanowili jednak zmienić lokalizację i po remoncie przeniosła się ona do lokalu na Starym Rynku, gdzie wcześniej znajdował się oddział Alior Banku. W latach 90. w budynku znajdującym się naprzeciwko przeznaczonej do rewitalizacji hali targowej na Podwalu funkcjonował sklep rowerowy Rometu.

 


Powiązane treści