Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W Nowym Porcie powstaje biurowiec. Trwa przedsprzedaż lokali [WIZUALIZACJE]

Dodano: 15.11.2022 | 12:42

Na zdjęciu: Tak będzie wyglądał biurowiec w Nowym Porcie.

Fot. AWZ Deweloper

W samym sercu Bydgoszczy od kilkunastu miesięcy realizowana jest inwestycja Nowy Port. Na blisko 2-hektarowej działce naprzeciwko Opery Nova powstają nie tylko mieszkania, ale również strefy biurowe i usługowe. Jak informuje inwestor – AWZ Deweloper – właśnie rozpoczyna się przedsprzedaż kameralnego biurowca, budowanego u zbiegu ulic Obrońców Bydgoszczy i Marcinkowskiego.

Inwestor Nowego Portu – bydgoski deweloper AWZ – podkreśla, że budynek biurowy, ulokowany tuż obok bulwarów, z wejściem od strony rzeki – to doskonałe miejsce na prowadzenie własnego biznesu. – Zaprojektowano go w pierwszej linii zabudowy od Brdy, tuż przy bulwarach. Pomiędzy nim a zrewitalizowaną fabryką po „Befanie” powstanie nowy skwer, który będzie zapraszał do jego wnętrza – przekazuje spółka.

Wiceprezes zarządu AWZ Deweloper Anna Wydrzyńska zapewnia, że Nowy Port to najbardziej nowoczesna i najlepiej zaprojektowana przestrzeń w całym mieście. – Każdego dnia otrzymujemy wiele zapytań o możliwość prowadzenia biznesu w tym miejscu. Przedsiębiorcy wiedzą, że ze swoimi usługami trafiać tu będą nie tylko do mieszkańców Nowego Portu, ale do wszystkich bydgoszczan. To najbardziej prestiżowe miejsce na biuro, handel czy usługi w mieście – dodaje.

Nowy Port. Biura pod potrzeby wymagających klientów

W budynku biurowym ulokowanym u zbiegu ulic Obrońców Bydgoszczy i Marcinkowskiego znajdą się lokale o powierzchni od 45 mkw. Można będzie je dostosować do własnych potrzeb: piętra oferują duże możliwości łączenia – nawet do 400 mkw. – Przestrzenie zostały tak zaprojektowane, aby idealnie spełniały potrzeby np. kancelarii prawnych i finansowych, biur kreatywnych, lekarzy czy wymagającej branży beauty – zaznacza AWZ. Deweloper za największy atut biurowca uważa jego kameralność – będzie miał on tylko trzy piętra, a gustownie zaprojektowane, designerskie wnętrza dodatkowo stworzą przytulny klimat.

Budynek biurowy w Nowym Porcie będzie przeciwieństwem typowych biurowców – dużych, surowych i bezdusznych – dodaje Anna Wydrzyńska. – Jego nieduża skala, forma, umiejscowienie w kwartale i pięknie zaprojektowane przestrzenie sprawią, że będzie się w nim po prostu przyjemnie pracować i chętnie go odwiedzać – komentuje wiceprezes.

Biura w Nowym Porcie są dostępne w sprzedaży, co zdaniem inwestora jest rozwiązaniem rzadko spotykanym na rynku biurowym. AWZ dodaje, że cały budynek ma spójną funkcję biurową, nie ma więc obaw o ewentualną możliwość ograniczenia prowadzenia działalności. Elewacje biurowca, tak jak w całej inwestycji, zostaną wykonane z naturalnego kamienia i betonu architektonicznego.

Prosta, ponadczasowa bryła z dużymi przeszkleniami i biżuteryjnymi detalami, harmonijne uzupełni istniejącą tkankę pięknych kamienic przy ul. Obrońców Bydgoszczy. Tuż po sąsiedzku – w zrewitalizowanej fabryce po „Befanie” – będzie działała strefa gastronomii. Latem będzie ona wzbogacona o zewnętrzne ogródki, tuż przy bulwarach, z widokiem na rzekę – podkreśla AWZ.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowy Port – nowe życie dla Śródmieścia. Informacje o inwestycji AWZ [WIZUALIZACJE]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Slawomir
Slawomir
1 rok temu

Biiurowiec w tej lokalizacji powinien mieć najmniej 20 pięter…

Kibic
Kibic
1 rok temu

Niech wam Św. Paweł błogosławi, patron deweloperów i budowniczych.