Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich! Organizuje go bydgoska szkoła

Dodano: 26.05.2023 | 11:49

Na zdjęciu: Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS.

Fot. Mat. organizatora

W tym roku odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich KLAPS. Organizatorem jest bydgoskie liceum.

W dniach 4-5 czerwca 2023 roku w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich KLAPS organizowanego przez VI Liceum Ogólnokształcące im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Konkurs jest kierowany do osób w wieku 15-24 lata. Nagrody są wręczane w czterech kategoriach: animacja, fabuła, teledysk i dokument. W skład Komisji Kwalifikacyjnej wchodzi Samorząd Uczniowski VI Liceum Ogólnokształcącego im. J.J. Śniadeckich i niezależni eksperci z dziedziny filmoznawstwa.

4 czerwca odbędą się warsztaty filmowe dla finalistów. Natomiast 5 czerwca odbędzie się projekcja filmów i wręczenie nagród na oficjalnej Gali Finałowej. Zwycięzcy otrzymają bony do wykorzystania w sklepie z elektroniką. Konkurs otrzymał honorowe patronaty: Ministra Edukacji i Nauki, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Bydgoszczy. Partnerem konkursu jest Szkoła Filmowa w Łodzi.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments