Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Orange z nową siedzibą w Bydgoszczy. W samym centrum miasta

Dodano: 30.06.2020 | 10:01

Na zdjęciu: W nowym obiekcie będzie pracować około 200 osób z różnych działów.

Fot. mat. prasowe

Orange Polska ma nową siedzibę w Bydgoszczy. Telekom wynajął powierzchnie biurowe w samym centrum miasta.

Nowa siedziba Orange Polska znajduje się w biurowcu przy ul. Jagiellońskiej 21, gdzie mieszczą się też m.in. biura banku Citi Handlowego. Właścicielem budynku jest firma Hunger Development. Telekom wynajął ponad 1 800 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej na parterze oraz pierwszym piętrze. W nowym obiekcie będzie pracować około 200 osób z różnych działów – sprzedaży, wsparcia obsługi, administracji i IT. Biuro zostanie udostępnione 1 lipca. Jest już przygotowane pod kątem reżimu sanitarnego – co drugie biurko zostało wyłączone z użytku, zamontowano również dozowniki z płynem dezynfekującym.

– Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnego, cyfrowego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy mogą korzystać z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych różnej wielkości, stref relaksu i coworkingu oraz miejsc do pracy cichej. Będą mogli też łączyć pracę w biurze z  pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już w innych miastach – w naszej siedzibie głównej w Warszawie, a także w Gdańsku, w Łodzi, Radomiu i Toruniu –  mówi Adam Wrzosek, Dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska

Na koniec marca 2020 roku z usług Orange Polska korzystało 15,4 mln klientów telefonii komórkowej i ponad 2,6 mln klientów internetu domowego.

CZYTAJ TEŻ: Firmy w województwie kujawsko-pomorskim – dane z polskiej bazy firm

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments