Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Orlen sponsorem Zawiszy!

Dodano: 30.10.2019 | 12:02
SP Zawisza Bydgoszcz

Informacja o nowym sponsorze została podana w środę.

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy mają nowego sponsora.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

PKN Orlen został nowym partnerem piłkarskiego Zawiszy. Koncern będzie wspierał zarówno zespół seniorów, który występuje w czwartej lidze, jak i drużyny młodzieżowe.

Informację potwierdził nam prezes SP Zawisza Krzysztof Bess. – Umowa i szczegóły były uzgadniane przez około trzy miesiące, przy okazji chcę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w te działania – mówił nam w rozmowie telefonicznej. Doprecyzował, że koncern został partnerem głównym piłkarskich szkoleń dzieci, młodzieży i seniorów.

Ani klub ani koncern nie ujawniają tego, jakie środki finansowe PKN Orlen zamierza włożyć we wspieranie klubu oraz tego, na jak długo została podpisana umowa. Nam nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że między Zawiszą i Orlenem umowa ma obowiązywać do końca sezonu z możliwością jej przedłużenia.

Prezes Bess przekazał nam również informację, że banery sponsorskie Orlenu będą widoczne już na sobotnim meczu Zawiszy, który u siebie podejmie Noteciankę Pakość (12:00, Sielska). Logotyp koncernu pojawi się też na koszulkach zawodników.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments