Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeOto ajfonowa_bydgoszcz. Zobacz niezwykłe zdjęcia naszego miasta!
16.10.2020 | 10:35

Oto ajfonowa_bydgoszcz. Zobacz niezwykłe zdjęcia naszego miasta!

Zdjęcia: Zofia Ewa Ruprecht

Nie od dziś wiadomo, że telefonem można robić dobre zdjęcia. Doktor Zofia Ewa Ruprecht udowadnia jednak, że wykonane w ten sposób fotografie mogą zachwycać i pokazywać ukochane miasto z najpiękniejszej strony.

Jej zdjęcia powstają podczas spacerów po parkach i ulicach Bydgoszczy, stanowiąc kronikę życia miasta. Dokumentują zmiany, wydarzenia czy nastroje mieszkańców. Pani Doktor publikuje je później w mediach społecznościowych. Jej profil ajfonowa_bydgoszcz na Instagramie śledzi już prawie 1 tys. osób, a zdjęcia pojawiają się niemal codziennie.

Znajomi z Facebooka nadali pani Zofii miano „Kolorowej Pani Doktor”. Kolorowe są także jej zdjęcia, na których możemy zobaczyć najbardziej znane bydgoskie miejsca oraz te mniej oczywiste zakątki. Fotografie są pełne barw, opowiadają historie i ukazują Bydgoszcz z jej najpiękniejszej strony.

Dr Zofia Ruprecht na co dzień pracuje jako diabetolog. Zdrowy tryb życia propaguje nie tylko w gabinecie, ale też na co dzień. Nieodłączny element jej wycieczek po mieście stanowi bowiem rower, którym przemierza ulice Bydgoszczy. Jednoślad często jest także bohaterem publikowanych zdjęć.

Zdjęcia autorstwa Dr Zofii Ruprecht będzie mogli regularnie oglądać w Magazynie VIP na MetropoliaBydgoska.pl. Polecamy też profil ajfonowa_bydgoszcz na Instagramie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści