Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeNiezwykłe widoki na Bydgoszcz! Zobacz, jak wygląda miasto z 50-metrowego budynku [ZDJĘCIA]
17.08.2023 | 23:50

Niezwykłe widoki na Bydgoszcz! Zobacz, jak wygląda miasto z 50-metrowego budynku [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Kinga Ściesińska, Błażej Bembnista

Jak wygląda Bydgoszcz z jednego z najwyższych budynków w mieście? Dzięki CDI Konsultanci Budowlani i Grupie Kapitałowej Immobile – organizatorów akcji Foto Focus na Leśne możemy pokazać Wam niezwykłe widoki na całe miasto, które rozpościerają się z 50-metrowego budynku wybudowanego w ramach kompleksu Platanowy Park.

Platanowy Park to realizowana od niemal dekady inwestycja CDI Konsultanci Budowlani, która powstaje na terenie dawnej fabryki Makrum. Teren poprzemysłowy zamienia się w wielofunkcyjny kompleks mieszkaniowy; aktualnie oddawane do użytku są mieszkania w ramach III etapu inwestycji. Jednym z nich dominanta przy ulicy Dwernickiego 8D; 15-piętrowy budynek o wysokości 50 metrów.

Czwartkowa (17 sierpnia) akcja Foto Focus na Leśne, zorganizowana przez CDI i GK Immobile była wyjątkową okazją na wejście na najwyższe piętro wysokiego budynku, zanim mieszkania zostaną przekazane właścicielom. Z okien i balkonów rozpościera się fantastyczny widok na miasto – spoglądamy na cenny urbanistycznie układ osiedla Leśnego oraz potęgę stadionu Zawiszy; widzimy zabudowania szpitala wojskowego, ale też trasę W-Z i postępy w budowie kampusu Akademii Muzycznej; jak na dłoni widzimy Śródmieście i Stare Miasto, ale też zabudowania Szwederowa, Wyżyn i Wzgórza Wolności; nad wieżowcami Kapuścisk górują kominy elektrociepłowni, a gdzieś za lasami dostrzegamy fordońskie „drapacze chmur”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zzz
zzz
9 miesięcy temu

Jedyny budynek w tej inwestycji gdzie przez okno nie zajrzy się w okno somsiada xD.
Co przejżdzam obok tej budowy to mnie zastanawia jak bardzo blisko siebie te bloki tam są.