Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pascal w czapce Mikołaja rusza z prezentami do domów dziecka! Przyłącz się do akcji!

Dodano: 23.11.2022 | 12:21

Na zdjęciu: Szkoła Policealna Pascal ruszyła z nową lokalną inicjatywą pod hasłem „Pascal - Pomocnik Mikołaja”.

Fot. mat. partnera

Okres świąt nie dla wszystkich jest przepełniony miłością i prezentami, dlatego Szkoła Policealna Pascal ruszyła z nową lokalną inicjatywą pod hasłem „Pascal – Pomocnik Mikołaja”. Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się radością w okresie przedświątecznym i świątecznym.

Z Pascalem każdy może być Świętym Mikołajem. W naszym mieście Pascal prowadzi zbiórkę dla DOM MAŁEGO DZIECKA. Jako szkoła, Pascal zakupi także dodatkowe prezenty, a Pascalowy Elf odwiedzi przed świętami domy dziecka i rozda podarunki. Akcja ma na celu sprawić, aby podczas świąt wywołać uśmiech na twarzach dzieci!

Jak zostać Pomocnikiem Mikołaja?

Od 21 listopada do 10 grudnia szkoła Pascal będzie przyjmować podarunki dla dzieci. W kolejnych dniach pracownicy sekretariatów zajmą się pakowaniem prezentów. Pascal dołoży też coś od siebie. Pracownicy Pascala na świąteczną misję wyruszą tuż przed świętami.

Co podarować?

Produkty, które uczestnik może przynieść to przede wszystkim produkty nowe, a w przypadku słodyczy z terminem do spożycia minimum miesiąc w przód.

Co przynieść? Dzieci czekają między innymi na:

•  nowe zabawki (poza maskotkami), bardzo mile widziane gry planszowe,

•  słodycze,

•  artykuły plastyczne (to dzięki nim możliwy jest rozwój).

Jeśli nie wiesz, czy Twój pomysł jest trafiony, wykonaj telefon do sekretariatu Pascala i zapytaj o to, czego aktualnie potrzebują dzieci z lokalnego domu dziecka. Pamiętaj – dobro wraca. Kupując prezenty dla bliskich, nie zapomnij o tych, którzy ich nie mają. Dzięki akcji Pascala każdy może zrobić coś dobrego.

Strona zbiórki:
https://pascal.edu.pl/zbiorka

Adres zbiórki:
Ul. Twardzickiego 33b
Tel. 52 515 52 53

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments