Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pięciu poszukiwanych listem gończym. Jeden przez kilkanaście lat ukrywał się na Teneryfie

Dodano: 20.04.2023 | 10:17

Na zdjęciu: Policja zatrzymała pięciu poszukiwanych.

Fot. Szymon Fiałkowski

Policja zatrzymała pięciu poszukiwanych listem gończym. Jeden z zatrzymanych przez kilkanaście lat ukrywał się na Teneryfie.

Policja z Wąbrzeźna zatrzymała w ostatnim czasie pięciu mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jednym z nich był 38-letni mieszkaniec gminy Ryńsk, który miał do odbycia 15 dni więzienia. Od grudnia ukrywał się on na terenie Brodnicy.

Kolejnym zatrzymanym był 35-latek z gminy Książek, który miał do odbycia 10 miesięcy pozbawienia wolności. Ukrywał się on od listopada w jednym z wynajmowanych mieszkań na terenie Torunia. Na 8 miesięcy do więzienia trafił również 39-letni mieszkaniec Wąbrzeźna, który przez ponad miesiąc unikał odbycia kary.

27-letni mieszkaniec gminy Dębowa Łąka ukrywał się przez 9 miesięcy. Teraz odbędzie wcześniej zasądzoną karę 3 miesięcy pozbawienia wolności. Ostatnim zatrzymanym był 40-latek z Wąbrzeźna, który ukrywał się od 2008 roku. Według ustaleń policji ukrywał się on w kilku krajach europejskich, a w ostatnim czasie przebywał na Teneryfie. Ostatecznie został zatrzymany na terenie województwa śląskiego i trafił do zakładu karnego na 5 miesięcy.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments