Bydgoszcz
3C
Opady
74% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 3
6C
Nd
6C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPieszo lub rowerem. Wkrótce Ogólnopolska Impreza na Orientację
Świecie_SG
18.05.2018 | 13:35

Pieszo lub rowerem. Wkrótce Ogólnopolska Impreza na Orientację

Szykuje się impreza, dzięki której będzie można podziwiać walory Wdeckiego Parku Krajobrazowego.

Na zdjęciu: Bractwo Czarnej Wody ze Świecia zaprasza na ogólnopolską imprezę na orientację.

Fot. Stanisław Gazda

Bractwo Czarnej Wody ze Świecia zaprasza na X Ogólnopolską Imprezę na Orientację „Nad Wdą 2018”. Można wystartować pieszo lub rowerem. Przygotowano trasy dla osób początkujących w orientacji (TP), dla mających za sobą trochę startów (TP/TD), dla posiadających umiejętności korzystania z mapy (TT/TM), dla umiejących skorzystać z mapy o niepełnej treści (TU/TJ) lub mistrzów w InO (TZ).

Organizatorzy zapraszają na trasy dzienne 9 czerwca i nocną 9/ 10 czerwca 2018. Proponują też marsz dla lubiących nocne przygody na długiej trasie (TTr) oraz dwie trasy rowerowe – krótką dla początkujących i długą dla zaawansowanych.

Skład ilościowy i wiekowy startujących ekip jest dowolny, choć osoby chcące zdobyć punkty do klasyfikacji pucharowej (Puchar Polski Młodzieży, Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Puchar Borów Tucholskich, Puchar Kociewia, Puchar Woj. Pomorskiego w Długodystansowych InO) muszą dostosować się do odpowiednich wymagań.

Impreza odbywa się na terenie obfitującego w atrakcje krajoznawczo-turystyczne Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Regulamin i wszelkie informacje można znaleźć na stronie bractwoczarnejwody.org.pl oraz Facebooku Bractwa.


Podobne wpisy

Powiązane treści