Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 9 • L 7
14C
Wt
10C
Sr
15C
Czw
12C
Pt
14C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePikieta na bydgoskim Starym Rynku. Uczestnicy następnie przeszli pod Farę [ZDJĘCIA]
27.10.2020 | 22:31

Pikieta na bydgoskim Starym Rynku. Uczestnicy następnie przeszli pod Farę [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

Na płycie bydgoskiego Starego Rynku odbyła się we wtorek (27 października) kolejna pikieta po ubiegłotygodniowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

J***ć PiS i Wy*****dalać – to główne hasła skandowane przez młodych uczestników protestu, którzy następnie m.in. przeszli pod bydgoską Farę, gdzie przed wejściem grupa kilkudziesięciu osób odmawiała modlitwę różańcową.

Na jutro szykowane są kolejne protesty. Zobaczcie zdjęcia z wtorkowej pikiety.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tom-tom
Tom-tom
10 miesięcy temu

Jestem pełen podziwu dla młodych Polek i Polaków (sam już jestem w wieku 60 z dużym plusem) za wspaniałe wystąpienia i wznoszone na nich hasła (nawet, gdy wydają się być wulgarne). Tak dalej trzymać – może razem z Wami doczekam się zmiany – i pogonicie tych którzy uważają, ze Polska i pis (świadomie pisze to z malej litery) to jedno. Ale gdzie byliście, młodzi, kiedy protestowaliśmy przeciwko zawłaszczaniu przez pis sądów? Gdzie byliście podczas wyborów do sejmu i prezydenckich? Dlaczego wówczas Was nie było? Czy ulegliście ówczesnej propagandzie? Czy uważaliście, że jak macie internet, facebooka itp. to już Wam nic… Czytaj więcej »

Lidka
Lidka
10 miesięcy temu

Żal ze te młode osoby, próbują profanować kościoły.
To nie jest dobre. Zdziczały tłum.

bua
bua
10 miesięcy temu

Czyli wczoraj znowu nie było wirusa i nagle można się było gromadzić tłumnie na rynku? Raca też już przestała być problemem dla policji?

Krzysztof
Krzysztof
10 miesięcy temu

Tymi protestami manipulują byli sb-cy wspierający lewicę. Ci co kiedyś stali za zabójstwami księży i nie tylko. Mówią, że te naiwne kobiety można zmanipulować do wszystkiego, bo przecież SB-cy zawodowo zajmowali się dezionformacją.

Anna
Anna
10 miesięcy temu

Tom Tom sb-eku, co ty bredzisz?

nico44
nico44
10 miesięcy temu

@Tom-tom, ty sb-ecka mado. Jeśli sądzisz, że ci przywrócą wysoką emeryturę to się mylisz. Jeśli na to liczysz, że ta garstka nawiedzonych panienek, pedziów w rurkach, transwestytów i innych pożytecznych idiotów sterowanych przez komuchów i sb-eków takich jak ty obali ten rząd i przywróci wasze bolszewickie panowanie to jesteś głupi jak but, ruski gnoju. Pier*olić SB-eków.

Powiązane treści