Piraci drogowi w Bydgoszczy i regionie. Policja publikuje nagrania i zachęca do wysyłania kolejnych [WIDEO]
Dodano: 03.08.2025 | 16:53Na zdjęciu: Policjanci opublikowali nagrania z dróg w Bydgoszczy i regionie.
Fot. KWP Bydgoszcz
Policjanci zachęcają, aby wysyłać im nagrania z prywatnych kamerek drogowych. Funkcjonuje specjalna skrzynka mailowa, na która można zgłaszać niebezpieczne zdarzenia.
– Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie województwa kujawsko – pomorskiego powiadom nas – mówi asp. szt. Izabela Lewicka-Waszak, Specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Ruchu Drogowego.
Jak wyjaśnia, właściciele prywatnych kamerek regularnie są świadkami bardzo niebezpiecznych manewrów na drodze. Policjanci publikują je ku przestrodze i przypominają, że w przypadku rażących naruszeń obowiązujących przepisów nie będzie pobłażania z ich strony.
W 2014 roku Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy uruchomiła specjalną skrzynka gdzie można przesyłać filmy z przejawami agresji ze strony zbyt krewkich uczestników ruchu drogowego – stopagresjidrogowej-kwp@bg.policja.gov.pl to adres, na który można wysyłać nagrania.
Zobacz niebezpieczne zachowania na drogach Bydgoszczy i regionu
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026














![Nie dla niego czerwone światło. Co sobie myślał ten kierowca w Bydgoszczy?! [WIDEO] Zrzut ekranu 2026-03-26 102416](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/Zrzut-ekranu-2026-03-26-102416-150x150.jpg)



