Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pizzeria Roma zostaje! Ma nowych właścicieli

Dodano: 16.12.2022 | 09:50

Na zdjęciu: Pizzeria Roma nadal będzie serwować swoje przysmaki.

Fot. mat. Pizzeria Roma

Najstarsza bydgoski lokal serwujący pizzę – Pizzeria Roma – nie kończy działalności. Dotychczasowi właściciele restauracji poinformowali o przejęciu lokalu przez członków swojej rodziny.

Pizzeria Roma funkcjonuje od 1990 roku. Lokal najpierw znajdował się przy ul. Długiej, następnie w budynku Radia PiK przy ul. Gdańskiej, a obecnie przy ul. Śniadeckich 3. Pod koniec września jego dotychczasowi właściciele – państwo Sokołowscy – poinformowali o rozstaniu z branżą gastronomiczną. Roma miała być otwarta do końca 2022 roku; właściciele wierzyli jednak, że znajdą osobę, która będzie kontynuować ich dzieło. – Postanowiliśmy wystawić naszą markę na sprzedaż – podkreślali.

Informacja o możliwym zamknięciu pizzerii wywołała spore zainteresowanie – jej klienci wyrażali ubolewanie, że marka obecna od wielu lat na bydgoskim rynku gastronomicznym zakończy działalność. Do spełnienia się czarnego scenariusza jednak nie dojdzie: Pizzeria Roma zostaje na Śniadeckich.

Marzenia się spełniają. Pizzeria Roma będzie działać dalej – mamy nadzieje, że przez kolejne 33 lata. Co cieszy jeszcze bardziej, nasza marka pozostaje w rękach rodzinnych. Od 1 stycznia zapraszają już Państwa nowi właściciele, a my spokojnie możemy odejść na zasłużoną emeryturę. Smak pizzy oraz załoga pozostaną bez zmian, natomiast cała reszta Państwa zaskoczy – poinformowali Hanna i Paweł Sokołowscy.

Dotychczasowi właściciele Romy podziękowali miłośnikom pizzy za wszystkie lata i za każde miłe słowo. – Mamy naprawdę cudownych klientów – podkreślają.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jeden z bydgoskich lokali gastronomicznych zmienia lokalizację. Niedługo nastąpi otwarcie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
1 rok temu

Brawo