[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePlejada gwiazd na premierze „Wesela” Smarzowskiego w kinie Helios [ZDJĘCIA]
05.10.2021 | 09:58

Plejada gwiazd na premierze „Wesela” Smarzowskiego w kinie Helios [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Tomasz Marciniak

Wczoraj odbył się premierowy pokaz nowego filmu Wojtka Smarzowskiego „Wesele”. To właśnie w Bydgoszczy producenci postanowili pokazać go pierwszy raz  szerokiej publiczności. Z tej okazji przybyli do kina Helios reżyser oraz aktorzy, wśród nich Agata Kulesza, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra czy Arkadiusz Jakubik.

Dzisiaj film zostanie pokazany w Warszawie, a do kin trafi w najbliższy piątek. Warto przypomnieć, że duża część „Wesela” była nagrywana w Pałacu w Ostromecku oraz w Starym Fordonie.

Dwa razy w życiu nie wiedziałam, co powiedzieć – raz, gdy spaliło mi się wszystko co mam, a drugi raz po obejrzeniu tego filmu. Mam nadzieję, że nigdy nie zapomną państwo tego, co zaraz zobaczą – tak zapowiedziała przed seansem Karolina Korwin-Piotrowska, która razem z Marcinem Kowalskim ze Studia Metrage prowadziła to wydarzenie.

Wojtek Smarzowski podziękował producentom, całej ekipie i aktorom. – To była przyjemność z wami pracować – mówił. Dodał też, że trudno było zrobić film bez dotacji Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, a do tego w dobie pandemii.

Plejada gwiazd na premierze „Wesela" Smarzowskiego w kinie Helios [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments