[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci odzyskali skradzione maserati. Auto jest warte ćwierć miliona złotych [ZDJĘCIA]

Dodano: 05.03.2019 | 16:35

Na zdjęciu: Pojazd skradziono w Holandii i ukrywano na posesji w gminie Cekcyn.

Fot. KPP Tuchola

Tucholscy kryminalni zabezpieczyli skradziony dwa lata temu samochód marki maserati. Auto było ukryte w garażu na posesji w jednej z miejscowości gminy Cekcyn. 

Poszukiwany przez śledczych włoski samochód został skradziony w 2017 roku na terenie Holandii. Dzięki działaniom operacyjnym udało im się ustalić miejsce przechowywania auta. W piątek, 1 marca weszli oni do garażu, znajdującego się na terenie posesji w gminie Cekcyn, gdzie znajdowało się maserati.

Skradziony pojazd to maserati model Coupe, produkowany w latach 2001-2007 w wersji Coupe i Spyder. Auto było wyposażane w 4,2-litrowy silnik V8 o mocy 390 koni mechanicznych. Posiada napęd na tył. Policjanci ocenili wartość pojazdu na 250 tysięcy złotych.

Obecnie poszukiwany pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Tucholscy stróże prawa pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments