Polonia z nowym menedżerem? Znana postać ma przejąć klub
Dodano: 28.01.2018 | 16:58Polonia rozpocznie sezon na początku kwietnia.
Na zdjęciu: W klubie trwa poszukiwanie nowego trenera.
Fot. Stanisław Gazda
Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie II ligi żużlowej, bydgoską Polonię poprowadzi nowy menedżer.
Według nieoficjalnych dotąd informacji, klubu w sezonie 2018 nie będzie trenował Jacek Gollob, który był szkoleniowcem bydgoskich żużlowców w dwóch ostatnich sezonach.
Jak wstępnie przekazała jedna z gazet, następcą Golloba na tym stanowisku ma zostać Jerzy Kanclerz. To doskonale znana w bydgoskim środowisku żużlowym postać, która w przeszłości współpracowała już z Polonią, a także między innymi z Tomaszem Gollobem.
Oficjalnej decyzji klubu jeszcze nie ma. Włodarze Polonii całej sprawy nie chcą komentować.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


















