Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePrapremiera nowego filmu „Johnny” w Kinie Orzeł [ZDJĘCIA]
23.09.2022 | 11:23

Prapremiera nowego filmu „Johnny” w Kinie Orzeł [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Magazyn VIP

Wczoraj wspólnie z publicznością, która wypełniła do ostatniego miejsca salę MCK-owskiego Kina Orzeł, obejrzeliśmy przedpremierowo znakomity film „JOHNNY”. Pokaz uświetnili swoją obecnością twórcy filmu – scenarzysta Maciej Kraszewski, producent Robert Kijak (bydgoszczanin), aktor Piotr Trojan, reżyser Daniel Jaroszek oraz koproducent Adam Gudell z Grupy Moderator.

„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie. 

Widzowie zobaczyli film, po którym najpierw zapadła długa cisza, a potem rozległa się burza oklasków. Małgorzata Dysarz poprowadziła wyjątkowo ciekawą rozmowę z twórcami, a potem wszyscy zostali zaproszeni na bankiet.

Od dziś film „JOHNNY” można zobaczyć w kinach w całym kraju.

Prapremiera nowego filmu „Johnny" w Kinie Orzeł [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments