Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePrzed Eljazzem na jazzowo [ZDJĘCIA]
01.08.2022 | 09:40

Przed Eljazzem na jazzowo [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Kinga Eliasz

Co to się wydarzyło! Cudowni muzycy, wspaniała publiczność. Bardzo dziękuję za zaproszenie i niesamowitą atmosferę. I powtórzę to z całą odpowiedzialnością jako torunianka: Bydgoszcz to piękne miasto, do którego coraz częściej chętnie wracam, a klub Eljazz dosłownie tętni muzyką. Tam grają na żywo niemal codziennie. Zaglądajcie, bo warto! – taki wpis na Facebooku umieściła toruńska wokalistka Joanna Czajkowska, która została zaproszona przez Józka Eliasza do wyjątkowego koncertu. I przyznam, że całkowicie się z nią zgadzam.

Na ulicy Krętej przed klubem ElJazz, w piękny i wyjątkowy wieczór mieliśmy ŚWIĘTO JAZZU W SAMYM ŚRODKU LATA !

Koncert rozpoczął się programem Blues Brothers Show w wykonaniu Eljazz Big – Bandu pod dyrekcją Józefa Eliasza oraz solistów Adama Wasieli oraz Macieja Olesińskiego. W drugiej części już po zmroku wielkie przeboje nie tylko filmowe zaśpiewali Joanna Czajkowska oraz Adam Wasiela.

Toruńska wokalistka zachwyciła swoim głosem, w kulminacyjnym momencie zaśpiewała wielki przebój Whitney Houston „I Will Always Love You”. Trzeba przyznać, że niewielu artystów postanawia zaśpiewać ten niesamowity i trudny zarazem przebój. W wykonaniu Joanny Czajkowskiej zabrzmiał wręcz zjawiskowo.

I trudno się dziwić publiczności, że zmusiła solistkę do trzykrotnego bisu.

Przy okazji warto dodać, że na ul. Krętej przed klubem koncerty muzyki jazzowej odbywają się latem pięć razy w tygodniu.

Muzyczny event realizowany był w ramach Europejskiej Akademii Jazzu, a partnerem głównym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego

0 0 votes
Article Rating
Przed Eljazzem na jazzowo [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments