Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Przyjechał na komisariat sprawdzić swój poziom trzeźwości. Miał na koncie kilka zarzutów

Dodano: 13.07.2023 | 11:46

Na zdjęciu: Mężczyzna przyjechał na komisariat sprawdzić poziom trzeźwości.

Fot. Archiwum

Mężczyzna przyjechał na komisariat, żeby sprawdzić swój poziom trzeźwości. Miał również na koncie kilka zarzutów.

W poniedziałek, 10 lipca 2023 roku 66-latek przyjechał samochodem na policję w Pakości. Zostawił pojazd przed komisariatem, wszedł do środka i powiedział, że chce sprawdzić stan trzeźwości. Mężczyzna od razu zwrócił uwagę funkcjonariuszy, ponieważ bełkotał i chwiał się na nogach.

Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Przez dwa dni pakoscy policjanci zebrali dowody przeciwko mieszkańcowi gminy. 66-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i to nie po raz pierwszy. W czerwcu dwukrotnie prowadził auto pod wpływem alkoholu. Ma on również zarzut w sprawie rodzinnej za groźby oraz za to, że w lipcu groził policjantom użyciem piły tarczowej jeśli nie odstąpią od podejmowanej wobec niego interwencji.

66-latek był już objęty policyjnym dozorem i miał się stawiać siedem razy w tygodniu na komisariacie. Teraz pakoscy policjanci wystąpili o areszt tymczasowy. W środę, 12 lipca 2023 roku sąd zdecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments