Bydgoszcz
18C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H 18 • L 17
14C
Czw
8C
Pt
7C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaRadosław Sikorski zaprasza na bezpłatne porady prawne
Radosław Sikorski
05.02.2020 | 16:54

Radosław Sikorski zaprasza na bezpłatne porady prawne

Na zdjęciu: Europoseł Radosław Sikorski zachęca do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych w jego biurze.

Fot. Michel CHRISTEN/EP

Europoseł Radosław Sikorski organizuje porady prawne. Skorzystać z pomocy będzie można już w przyszłym tygodniu, w jego biurze w Bydgoszczy.

Bezpłatne porady prawne organizowane przez Posła do Parlamentu Europejskiego Radosława Sikorskiego odbędą się już w najbliższy wtorek, 11 lutego w biurze poselskim przy ul. Długiej 64/2 w Bydgoszczy. Początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Wypełniam moją wyborczą obietnicę. Moje biura poselskie są miejscem realnej pomocy mieszkańcom. Służymy pomocą nie tylko w sprawach związanych z Unią Europejską – mówi były szef MON i MSZ. Aby skorzystać z pomocy prawnej, konieczne jest wcześniejsze umówienie się. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 885 544 660.

Radosław Sikorski jest europosłem z Kujaw i Pomorza od lipca ubiegłego roku. W Brukseli i Strasburgu przewodzi delegacji PE ds. relacji z USA. Pracuje w komisji spraw zagranicznych oraz podkomisji obrony. O tym, co się dzieje w Parlamencie Europejskim, regularnie informuje na falach Wolnego Radia Europa na swoim profilu na Facebooku.

W październiku Sikorski oficjalnie otworzył biuro poselskie w Bydgoszczy. W inauguracji wziął udział prezydent Rafał Bruski. Parlament Europejski to nie jest jakiś obcy parlament, ale nasz własny. Jest częścią naszego porządku prawnego – przypominał wtedy Sikorski. Parlamentarzysta prowadzi też biura w Grudziądzu i Toruniu.


Powiązane treści