Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Michniewicz odkrył karty. Jacek Góralski wśród powołanych na zgrupowanie reprezentacji

Dodano: 07.03.2022 | 12:26

Na zdjęciu: Jacek Góralski to wychowanek bydgoskiego Zawiszy, obecnie występuje w Kajracie Ałmaty.

Fot. Polski Związek Piłki Nożnej / materiały prasowe

Wychowanek bydgoskiego Zawiszy Jacek Góralski został powołany przez selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza na zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski.

Choć wciąż nie wiadomo, co dalej z barażami o awans na finały piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, to do tych pojedynków kadra musi się przygotować. Pierwotnie kadra miała zagrać 24 marca w Moskwie z Rosją, ale z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainę, reprezentacja Sbornej została wykluczona z rozgrywek, a decyzja odnośnie dalszego przebiegu baraży nie została wciąż podjęta (wiadomo jedynie, że półfinałową parę w barażach utworzyły Szwecja i Czechy). Jak podaje 90minut.pl, w przypadku awansu reprezentacji Polski do finału baraży bez gry PZPN planuje zakontraktowanie meczu towarzyskiego w terminie meczu z Rosją.

W poniedziałkowe (7 marca) przedpołudnie, selekcjoner ogłosił nazwiska powołanych zawodników występujących w klubach zagranicznych, a tych jest dwudziestu dziewięciu. W tym gronie znalazł się Jacek Góralski. Wychowanek bydgoskiego Zawiszy obecnie występuje w kazachskim Kajracie Ałmaty. Jak informuje PZPN, powołania zawodników z klubów PKO BP Ekstraklasy mają zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments