Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa restauracja w centrum Bydgoszczy! Lokal jest już otwarty

Dodano: 17.01.2023 | 10:02

Na zdjęciu: W Bydgoszczy otworzyła się nowa gruzińska restauracja.

Fot. Szymon Fiałkowski

W pierwszej połowie stycznia otworzył się nowy lokal gastronomiczny w Bydgoszczy. Znajduje się on w samym centrum miasta.

W centrum Bydgoszczy powstała nowa restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni gruzińskiej. Iberia otworzyła się pierwszej połowie stycznia 2023 roku. Lokal znajduje się przy ul. Długiej 35. Restauracja oferuje przestronne sale, zarówno do spotkań towarzyskich i rodzinnych, jak i na różnego rodzaju uroczystości.

Jest to kolejna gruzińska restauracja w Bydgoszczy. W mieście znajduje się również Restauracja Gruzja w Villi Secesja przy ul. Gdańskiej 18. Lokal gastronomiczny Chinkalnia, znajdujący się przy ul. Długiej 36, także oferuje dania kuchni gruzińskiej. Jeszcze jedną restauracją serwującą dania z Gruzji jest Mama znajdująca się przy ul. Poznańskiej 12. Od pozostałych wyróżnia się tym, że łączy ze sobą kuchnie z różnych części świata i nie jest typowo restauracją gruzińską.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Julia
Julia
1 rok temu

Ciekawi mnie tylko, czy młodzież niepelnoletnia i dzieci bedą miały wstęp do tego lokalu? Jeśli tak, to uważam to za chory pomysł