Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Co Robert Makłowicz sądzi o Bydgoszczy? [WIDEO]

Dodano: 26.12.2022 | 15:24

Na zdjęciu: Robert Makłowicz wypowiedział się na temat Bydgoszczy.

Fot. screen z video

Bydgoszcz niezwykle wypiękniała – tak miasto nad Brdą chwali w jednym z materiałów na swoim kanale Robert Makłowicz, znany z programów telewizyjnych i internetowych krytyk kulinarny.

Robert Makłowicz to jedna z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych i popkulturowych w Polsce. W latach 90. XX wieku został krytykiem kulinarnym, piszącym felietony do „Gazety Wyborczej”. Wielką popularność zyskał jednak dzięki serii programów telewizyjnych „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” i „Makłowicz w podróży”, emitowanych na antenach TVP. Makłowicz zwiedzał różne zakątki Polski i świata, prezentując nie tylko lokalne dania, ale też zabytki czy zwyczaje ludności.


CZYTAJ WIĘCEJ O NOWYCH LOKALACH GASTRONOMICZNYCH W BYDGOSZCZY – KLIKNIJ TUTAJ 


Obecnie Robert Makłowicz prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie zgromadził już ponad 500 tysięcy subskrybentów. Tak jak wcześniej, umieszcza tam materiały z podróży po różnych kontynentach oraz regionach Polski, ale też wchodzi w interakcje z widzami, odpowiadając na ich pytania. W jednym z tegorocznych materiałów odpowiedział on na pytanie dotyczące Bydgoszczy – z czym kojarzy się to miasto oraz czy zrobiłby o nim odcinek. – Bydgoszcz to jeden z dowodów na to, jak zmienił się nasz kraj. Niezwykle wypiękniała – podkreślił Makłowicz, chwaląc odwrócenie się do rzeki i „wspaniałą, nową architekturę”.

Makłowicz nie wykluczył, że nagrałby odcinek w Bydgoszczy – należy jednak podkreślić, że odcinki o polskich miastach lub regionach na jego kanale były sponsorowane np. przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną, miasto Tarnów czy miasto Poznań. Czy biuro promocji bydgoskiego ratusza miałoby chęć oraz przede wszystkim środki (a te na najbliższy rok uległy uszczupleniu) na stworzenie kulinarnego filmu z jednym z najbardziej znanych polskich krytyków?

Z wypowiedzią Roberta Makłowicza o Bydgoszczy można zapoznać się poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments