[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozgrywki ligowe oficjalnie zawieszone od soboty. Będą mecze w piątek

Dodano: 17.03.2021 | 18:08

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy zainaugurowali rundę wiosenną meczem z Orlętami Aleksandrów Kuj. (2:1) w ubiegłą sobotę.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej potwierdził zawieszenie rozgrywek piłkarskich w regionie. Możliwe, że część meczów odbędzie się w piątek.

Zgodnie z ogłoszonymi w środę obostrzeniami obiekty sportowe w całym kraju będą mogły działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego. Oznacza to, że niemożliwe będzie rozgrywanie spotkań w niższych ligach piłkarskich – od IV ligi w dół. Potwierdził to w specjalnie wydanym komunikacie Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. – „Wprowadzone obostrzenia obowiązywać będą do 9 kwietnia. W związku z tym zawody piłkarskie organizowane przez KPZPN zaplanowane w okresie 20 marca – 9 kwietnia 2021 r. zostaną rozegrane w późniejszych terminach” – czytamy w informacji związku.

Wiadomo, że mecz IV ligi między KS Brzoza a Wdą Świecie zaplanowano na piątek, 14 marca, a więc jeszcze przed wejściem w życie obostrzeń. Tego samego dnia ma zagrać Zawisza ze Startem Pruszcz. Z naszych informacji wynika, że podobne decyzje mogą podjąć też inne kluby. Aby tak się stało, zespół gości musi zaakceptować propozycję gospodarza meczu. KPZPN musi zostać o tym poinformowany do czwartku do godz. 15:00.

Rozgrywki ligowe oficjalnie zawieszone od soboty. Będą mecze w piątek
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
1 rok temu

Nie rozumie dlaczego wyższe ligi mogą grać , również rozgrywki w innych dyscyplinach , a od IV ligi to jest tak duże zagrożenie że należy rozgrywki zawieszać .