Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozpoczął się sezon turystyczny. Dostępnych jest wiele atrakcji w regionie

Dodano: 11.06.2023 | 09:00

Na zdjęciu: Rozpoczął się sezon turystyczny w regionie.

Fot. Archiwum

Ruszył sezon turystyczny w regionie. Dostępnych jest już wiele atrakcji.

Rozpoczął się sezon turystyczny w Sępólnie Krajeńskim. Można już korzystać z plaży miejskiej oraz atrakcji wodnych w Centrum Sportu i Rekreacji. W ciągu najbliższych dni uruchomione zostaną pozostałe atrakcje.

Na początek uruchomiona będzie wypożyczalnia sprzętu pływającego. A jest z czego korzystać. Do dyspozycji będą łódki, kajaki, żaglówki, rowery wodne, deski sup. Myślę, że pogoda dopisze i to jest na początek – mówi Marek Chart, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

Od 15 czerwca plaża będzie działać w pełnym zakresie. Pojawią się tam dmuchane atrakcje wodne, wyznaczona strefa do kąpieli dla najmłodszych oraz strefa gastronomiczna z lodami i goframi. Nad bezpieczeństwem kąpiących się, czuwać będzie dwóch ratowników.

Oprócz tego ruszamy z polem biwakowym w Sępólnie przy Eko-Bazie. Otwieramy również pole biwakowe nad Juchaczem, a na 24 czerwca przygotowujemy wielką dyskotekę nad Jeziorem Sępoleńskim – dodaje Marek Chart.

Dostęp do sępoleńskich plaż jest otwarty i bezpłatny. Znajduje się tam również kawiarnia na molo. W tym miejscu można też oglądać występy artystyczne w ciągu lata.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments