63% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 17 • L 17
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeSiedem goli na Sielskiej. Budowlany KS lepszy od Unii Gniewkowo [ZDJĘCIA]
19.09.2020 | 20:09

Siedem goli na Sielskiej. Budowlany KS lepszy od Unii Gniewkowo [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Piłkarze Budowlanego KS sięgnęli po kolejny komplet punktów w IV lidze. Zespół trenera Zbigniewa Sieradzkiego pokonał na własnym boisku w meczu 8 kolejki Unię Gniewkowo 4:3.

Kibice na stadionie przy ul. Sielskiej obejrzeli siedem goli. Unici po pół godzinie gry objęli prowadzenie po trafieniu Radosława Kłosowskiego, ale jeszcze przed przerwą, gole dla BKS-u strzelili Michał Żurowski i Maciej Sieradzki.

Po przerwie, gole dla bydgoskiego zespołu strzelili jeszcze Arkadiusz Piskorski i Jakub Makowski, zaś rywale odpowiedzieli trafieniami Kamila Fajkowskiego oraz Michała Hałasa.

W następnej kolejce, Budowlany KS zagra na wyjeździe z Wdą Świecie (sobota, 13:00), a w środę (30 września) zmierzy się z Zawiszą w IV rundzie Pucharu Polski KPZPN.

PIŁKA NOŻNA, IV LIGA – RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021 – 8 KOLEJKA – 19.09.2020 R.
BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – UNIA GNIEWKOWO 4:3 (2:1)
Bramki: Michał Żurowski 41′, Maciej Sieradzki 45+2′, Arkadiusz Piskorski 63′, Jakub Makowski 85′ – Radosław Kłosowski 30′, Kamil Fajkowski 79′, Michał Hałas 90+1′

BUDOWLANY KS: Kmiecik – Dusza, Żurowski, S. Włodarczyk, Papaj – M. Sieradzki (63′ Makowski) – Siekirka (74′ W. Lewandowski), Kostkowski, Chachuła (78′ Żeglarski), Dudzik – Piskorski.

UNIA: Stępień – Kaźmierski (69′ Filipiak), Żbikowski, Piotrowiak (78′ K. Włodarczyk), Kłosowski – Piotrowski (70′ M. Hałas), Kryszak, Pędowski (55′ Wilga), Piechocki (87′ Balik) – Nowacki – Fajkowski.

Sędziował: Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą).
Żółte kartki: Siekirka, M. Sieradzki, W. Lewandowski (Budowlany KS) – Kryszak (Unia).