Bydgoszcz
14C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 14 • L 13
13C
Wt
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpod dworca PKS-u na gdańskie lotnisko – busami GDNExpress
02.07.2016 | 07:57

Spod dworca PKS-u na gdańskie lotnisko – busami GDNExpress

Możliwość szybkiego dotarcia na gdańskie lotnisko może kosztować już od 9 zł.

Na zdjęciu: Port Lotniczy w Gdańsku

Fot. archiwum

Niemal codziennie, pięć do dziewięciu razy w ciągu dnia, za 49 zł, jadąc przez Osielsko i Świecie, w ciągu 2 godzin i 10 minut  dotrzeć można ze stanowiska nr 12 bydgoskiego Dworca PKS na stanowisko 8 Gdańskiego Portu Lotniczego – za sprawą GDNExpressu  – przedsiębiorstwa transportowego wyspecjalizowanego  w regularnych przewozach do Portu Lotniczego w Gdańsku.

-Nasz produkt łączy zalety samochodu osobowego (szybkie autobusy z certyfikowaną prędkością maksymalną 100 km/h korzystające z autostrady A1 i czas jazdy 2h 10min) oraz transportu publicznego (cena przejazdu) już od 9 zł, kursy dostosowane do odlotów w Gdańsku – zapewnia przewoźnik, który gwarantuje również punktualność, a w przypadku nie dotrzymania obietnicy i nie zdążenia na samolot, oferuje  wypłatę 400 zł zadośćuczynienia. Nasze atrybuty, to czas jazdy i atrakcyjne ceny – zdecydowanie niższe, niż koszt przejazdu samochodem na analogicznej trasie – dodaje.

Podróż odbywa się wygodnymi, klimatyzowanymi, wyposażonymi w WiFi autobusami, spełniającymi rygorystyczne wymogi niezbędne do podwyższenia dopuszczalnej prędkości do 100 km na godzinę. I wcale nie potrzeba „zrzutki”, żeby w grupie wyszło taniej. GDNExpress daje zniżkę 25% przy przejeździe grupy 3-osobowej naliczaną dla końcowej ceny za całą grupę aż do 50% dla grupy 8-osobowej lub liczniejszej.


Powiązane treści