[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Sportis otwiera klub biznesowy. „Będzie o nas głośno”

Dodano: 05.08.2020 | 10:54

Na zdjęciu: Podczas inauguracji Sportis Business Club o drużynie opowiadał jej piłkarz Marcin Krzywicki, który jednocześnie jest prezesem ProFIT Sport Agency, odpowiedzialnej za organizację klubu biznesowego.

Fot. Sportis SFC

Sportis SFC zainaugurował działalność klubu biznesowego. Sportis Business Club ma być ważną częścią projektu sportowego klubu, zwiększając grono partnerów i sponsorów, a także umożliwiając nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Na inauguracji klubu, która odbyła się 29 lipca w restauracji Chata Myśliwska w Osielsku, pojawiło się 120 gości – w tym poseł Ewa Kozanecka, dyrektor biura promocji Urzędu Miasta Bydgoszczy Łukasz Krupa, wójt gminy Białe Błota Dariusz Fundator, sekretarz Konfederacji Wolność i Niepodległość – Marcin Sypniewski, a także przedstawiciele trzeciego sektora – m.in. Polskiego Kongresu Biznesu oraz Fundacji Mam Marzenie, sponsorzy i partnerzy Sportisu oraz pierwsi członkowie Sportis Business Club.

Wiele spotkań biznesowych odbywa się w formie śniadań. Na środowym evencie Sportis niewiele zabrakło, by wieczorne spotkanie zostało połączone właśnie ze śniadaniem. Biorąc pod uwagę niemalże 100% frekwencję i wydłużony czas trwania części bankietowej Business Club imprezę uważam za udaną. Zapraszam środowisko biznesowe do wstępowania w szeregi partnerów klubu Sportis SFC, zrzeszonych w Sportis Business Club –  zachęca Marcin Krzywicki, zawodnik Sportisu i prezes ProFIT Sport Agency odpowiedzialnej za organizację klubu biznesowego.


CZYTAJ TAKŻE: Marcin Krzywicki liderem klasyfikacji strzelców IV ligi


Wydarzenie podzielone było na dwie części. W pierwszej przedstawiono pracowników, którzy na co dzień zajmują się projektem, a także zaprezentowano nowe stroje drużyn Sportis SFC i Sportis KKP Bydgoszcz. Na scenie zobaczyliśmy gwiazdy zespołów – Borisa Kipeyę, Michała Dumieńskiego czy Chiarę Cecotti. Pamiątkowe koszulki odebrali również przedstawiciele urzędów i firm należących do Sportis Business Club, takich jak SsangYong Bydgoszcz, Intech, Piekarnia Szymański, USG-expert, WSG, Sisu, ElDar, Biuromax, 4 sprint czy Jack-Tur. Podczas prezentacji słos zabrali m.in. dyrektor generalny Sportis SFC Sebastian Zieliński oraz Marcin Krzywicki. Druga część to bankiet w kameralnej atmosferze, będący okazją do wymiany doświadczeń – biznesowych i nie tylko.

Był to niesamowity wieczór, spędzony w miłej atmosferze z ludźmi sportu i biznesu. Sportis Business Club wystartował! Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt. Będzie o nas głośno – mówi Jarosław Kotewicz, dyrektor sportowy Sportis SFC i generalny menedżer Sportis Business Club.

Jak informuje Sportis, spotkania klubu biznesowego będą odbywać się co miesiąc, a każde z nich przyjmie inną formułę. – Wspólne pozostaną: łączenie sfery sportowej, biznesowej z social oraz niepowtarzalna atmosfera. Ambicja Sportis SFC stanowi nie tylko walka na boisku do ostatniej minuty czy pozyskiwanie perspektywicznych graczy, ale także skuteczne promowanie klubu – podkreśla Sportis.

Sportis otwiera klub biznesowy. "Będzie o nas głośno"
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments