Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy kebab w centrum Bydgoszczy. Już jest otwarty!

Dodano: 22.06.2022 | 18:52

Na zdjęciu: Nowy kebab w centrum miasta jest już otwarty.

Fot. ST

Na początku bieżącego tygodnia otwarty został lokal gastronomiczny w centrum Bydgoszczy. To Kebab Starówka przy ul. Długiej.

W poniedziałek, 20 czerwca 2022 otwarty został lokal mieszczący się przy ul. Długiej 62 w Bydgoszczy. Wcześniej w tym miejscu działał Bosfor.

Kebab Starówka będzie otwarty codziennie od 12:00 do 22:00 z wyjątkiem piątków i sobót – wówczas zamknięcie nastąpi o godz. 2:00. W ofercie znajdują się zarówno potrawy z mięsem, jak i bezmięsne. Lokal oferuje w menu na przykład:

  • kebaby: 16-24 zł
  • rollo: 19-25 zł
  • hamburgery: 12-14 zł
  • zapiekanki: 10-15 zł
  • sałatki: 18-20 zł
  • makarony: 20-23 zł
  • desery: 12-13 zł
  • napoje: 5-12 zł
  • dodatki- frytki/dodatkowe mięso: 7-10 zł

Kebab Starówka posiada również menu dla dzieci, które zawiera frytki, makaron, nuggetsy czy mini zapiekanki, a wszystko w granicach od 5 do 15 zł. Oferuje też dowóz jedzenia do 8 km w cenie od 8 zł w górę.

Kurczaka piri-piri i mięso wołowo-baranie nowemu bydgoskiemu lokalowi dostarcza Piri-Piri Kebab z Lublina, który powstał w 2014 roku i początkowo działał na terenie swojego miasta. Później wraz z rozwojem firmy Piri-Piri Kebab zaczął dostarczać mięso lokalom w całej Polsce, takim jak Kura Warzyw Warszawa i Poznań, Nastoli Kebab Łomża i Ostrołęka czy Zmiana Kebap Gdańsk.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktos
Ktos
11 miesięcy temu

kolejna buda z kebabem którą trzeba ogłaszac w wielkiej metropolii xD

Plebs
Plebs
11 miesięcy temu

Ten kto nie jadł prawdziwego tureckiego kebaba nawet nie ma pojęcia że jeździ na drogą sałatkę w bułce okraszona starą kukurydzą w Niemczech dobry kebab u turasa kosztuje 4-6 euro i naprawdę jest więcej mięsa niech sałaty i robiony jest maksymalnie w minutę..

Nie polecam
Nie polecam
11 miesięcy temu

Tragedia. Kebab zamówiony na wynos- w domu okazało się, że całe zamówienie jest pomylone, nie było sosu w kebabie, frytki surowe. Lokal nawet nie raczył odpisac nic na reklamację. W nosie mają klientów.

Miłośniczka kebabów
Miłośniczka kebabów
11 miesięcy temu

Nawet nie jadłam tam i nie żałuję bo po wiejsciu do lokalu zastałam zaduch i smród spalonego tłuszczu i mięsa w dodatku na kiju faktycznie wisiała spalona wołowina a obok w metalowym pojemniku pokrojone grubo również spalone mięso
W lokalu było z 5 pracowników z czego kilka razy starałam się zadać pytanie i każdy mnie ignorował
Nie polecam

Krzysztof
Krzysztof
10 miesięcy temu

Tragedia. Mięso spalone. Nie wchodzić jeżeli nie chcecie śmierdzieć starym olejem.