Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 15 • L 14
18C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
16C
Wt
15C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaStartuje Olimpiada Miast. Możesz wygrać nagrody dla siebie i dla Bydgoszczy!
pascal bydgoszcz
08.06.2021 | 11:20

Startuje Olimpiada Miast. Możesz wygrać nagrody dla siebie i dla Bydgoszczy!

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Bydgoszcz jest jednym z miast, które bierze udział w konkursie Olimpiada Miast, zorganizowanym przez Szkołę dla dorosłych Pascal. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, dlatego warto powalczyć – zwłaszcza jeśli lubisz gry online.

W Olimpiadzie bierze udział 18 miast – we wszystkich z nich swoje placówki ma Szkoła Pascal. Wygra to miasto, z którego gracze zdobędą najwięcej punktów. Nie jest to loteria, o swoje zwycięstwo każdy może zawalczyć sam. A dodatkowo, aktywnie uczestnicząc w zabawie, wspierasz swoje miasto – dwie wybrane w nim instytucje otrzymają od organizatora nagrodę pieniężną. Dlatego jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę i pomóc finansowo dzieciom i zwierzętom, to jest to bardzo dobry sposób!

Jak wziąć udział w zabawie? Konkurs oparty jest na prostych zasadach i skierowany do wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat. Aby wziąć w nim udział, wejdź na stronę olimpiadamiast.pl, a następnie zaznacz Bydgoszcz i weź udział w zabawie! Sama gra jest prosta i przyjemna – jest to tor z przeszkodami. Po pokonaniu każdego z nich zdobywa się punkty. A punkty z każdej gry na koncie uczestnika się sumują i ten kto zdobędzie ich najwięcej wygrywa. Konkurs trwa od 10 czerwca do 10 sierpnia 2021 roku.

Punkty są sumowane od wszystkich uczestników, którzy zaznaczą Bydgoszcz. Co ważne, można grać przez powyższą stronę internetową, oraz przekierowanie do strony z grą znajdziecie również w aplikacji mobilnej Szkoły Pascal (Pascal – Szkoły za darmo!). Zdobywać punkty możecie w dowolnym miejscu i czasie. A im więcej mieszkańców się zmobilizuje i będzie grało, tym większe szanse Bydgoszcz ma na wygraną. Uczestników konkursu nic to nie kosztuje, poza poświęconym czasem, a dzięki wygranej możemy pomóc finansowo dwóm ważnym organizacjom działającym na terenie naszego miasta.

Co jest nagrodą główną? Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series S. Gracze, którzy zajmą, dzięki swojej punktacji, od II do X miejsca zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal. Natomiast dla wygranego miasta organizator przewidział kwotę 3000 zł dla każdej z dwóch wybranych organizacji. W Bydgoszczy gramy dla zwierząt ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy oraz dla dzieci z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Liczy się każdy punkt dla miasta, gdyż jest to szansa na naszą wygraną, a tym samym pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Konkurs organizowany jest z okazji dziesięciolecia działalności Szkoły Policealnej Pascal. Przybliżając jej działalność, kształci ona w kierunkach zawodowych i medycznych. Aby zapisać się do szkoły, niezbędne jest wykształcenie średnie, przy czym matura nie jest konieczna. Pascal ma uprawnienia szkoły publicznej. Sekretariat szkoły w naszym mieście znajduje się w Bydgoszczy przy ul. Twardzickiego 33B.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
3 miesięcy temu

Super pomysł 🙂

Powiązane treści