Bydgoszcz
1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 2 • L 1
9C
Wt
10C
Sr
7C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIStudzienna, Cegielna, Narutowicza – to tylko niektóre ulice, w których są dziury. Gdzie jeszcze?
28.03.2017 | 11:34

Studzienna, Cegielna, Narutowicza – to tylko niektóre ulice, w których są dziury. Gdzie jeszcze?

Urząd Miasta Inowrocławia podsumował pierwszy tydzień realizacji akcji "Znajdź dziurę w całym".

Na zdjęciu: Dziury w jezdni może zgłosić każdy.

Fot. Wikipedia (wolny dostęp)

W ubiegłym tygodniu Urząd Miasta Inowrocławia rozpoczął akcję społeczną „Znajdź dziurę w całym”, w ramach której mieszkańcy miasta mogą zgłaszać ubytki w ulicach. Po upływie niecałego tygodnia napłynęło 19 konkretnych zgłoszeń. Jakich ulic one dotyczyły?

Czytaj więcej o akcji [KLIK]

Inowrocławianie zwrócili uwagę na dziury na następujących ulicach: Cegielnej, Narutowicza, Bocznej, Stare Miasto, Krzywoustego, Błażka, Dubienka, Batkowskiej, Poznańskiej, Studziennej, Bagiennej, Rakowicza, Młyńskiej, Poprzecznej, Plebanka i Przypadek.

W przypadku ulic, których zarządcą jest miasto, część z tych zgłoszeń została już zweryfikowana i zlecono naprawy. Tak stało się m.in. w przypadku dziur w ulicach Bocznej i Stare Miasto. Inne informacje są w trakcie weryfikacji. Jeśli chodzi o ulice niebędące w zarządzie miasta, zgłoszenia przekazano do Zarządu Dróg Powiatowych, Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej czy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Mamy prośbę, aby zgłaszający ubytki starali się je w miarę precyzyjnie wskazać, bowiem niektóre ulice są długie i weryfikacja takiej informacji zajmuje niepotrzebnie dużo czasu –zauważają pracownice urzędu miasta przyjmujące zgłoszenia.

Ubytki w nawierzchniach można zgłaszać w godzinach pracy ratusza (7:30 – 15:30) dzwoniąc pod numer telefonu: 52 35 55 217 lub wysyłając wiadomość mailową na adres: drogi@inowroclaw.pl. Aby być pewnym, że wiadomość dotarła i zobrazować wagę problemu, po zasygnalizowaniu problemu telefonicznie można również wysyłać maile ze zdjęciami uszkodzeń.


Powiązane treści