Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 7 • L 5
8C
Sob
7C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIŚwięto hip-hopu w Bydgoszczy
11.07.2016 | 21:36

Święto hip-hopu w Bydgoszczy

W połowie sierpnia po raz pierwszy odbędzie się Urban Fest Bydgoszcz, na którym wystąpią znani polscy raperzy.

Na zdjęciu: fragment plakatu promującego imprezę

Fot. materiały prasowe

Lista imprez odbywających się w Myślęcinku poszerzyła się o kolejne wydarzenie. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się Urban Fest Bydgoszcz.

Jak zapowiadają organizatorzy, chcą oni stworzyć cykliczną imprezę, która co roku gromadzić będzie wielotysięczną publiczność zainteresowaną przede wszystkim rapem. Urban Fest Bydgoszcz ma być nowym punktem na hip-hopowej mapie Polski.

Już 13 sierpnia na scenie rozstawionej na polanie Różopole w Myślęcinku wystąpią znani przedstawiciele polskiego hip-hopu. Wśród zaproszonych artystów znajdują się następujący wykonawcy: donGURALesko, Tede, Kali, Paluch, Kękę oraz Abel. Wymienieni artyści mają zapewnić wszystkim przybyłym osobom aż 7 godzin naprawdę dobrej zabawy. W trakcie wydarzenia, oprócz słuchania muzyki, będzie można również korzystać ze strefy gastro, strefy alko oraz strefy z napojami.

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00. Uczestniczyć w niej mogą osoby, które najpóźniej 13 sierpnia, czyli w dniu imprezy, ukończą 16 lat. Warunkiem uczestnictwa jest również zakup biletu. Jak na razie wejściówka kosztuje 59 zł, lecz w momencie zakończenia sprzedaży 2 puli, wzrośnie ona o 10 zł.  W dniu wydarzenia bilet będzie można kupić za 79 zł. Wejściówka umożliwiająca przebywanie w sektorze VIP kosztuje 149 zł. Umożliwia ona wstęp do oddzielnej Strefy Gastronomicznej, w której dostępny będzie darmowy catering, napoje i piwo. Bilety dostępne są na stronie internetowej www.bilets.pl


Powiązane treści